Pracovní návyky v nákladní silniční dopravě

Všichni, kdo pracují v logistice, používají nějaké nástroje, které jim pomáhají. Nejvíce používanými jsou email, telefon či excel. Někdo dává stále přednost klasické tužce a papíru. Dopravci, speditéři či odesílatelé mají jiné návyky, ale všichni chtějí pracovat co nejefektivněji a nejlépe. 

Jak na to?

Když používáme nesčetné množství nástrojů nebo metod, jak si udržet pořádek, může dojít ke skluzu, komunikace může být narušena a efektivita jde stranou. V případě, že používáme email, telefon, občas si něco napíšeme na papír a hromadu informací nosíme v hlavě, vzniká obrovská informační propast. Jak uvnitř vašeho týmu, tak mezi vámi, dodavateli a dopravci. To vše stojí peníze.

První cestou k propojené nákladní dopravě je efektivní sdílení informací. Používáním Logsteo zákazník na klik myší dokáže sdílet informace všem dopravcům, členům týmu i svým dodavatelům / klientům. Nevznikají tak zbytečné telefonátu o stavu přepravy či SPZ vozidla, které má přijet na nakládku.

Zjednodušte si vaši práci

Zdá se, že každý v dodavatelském řetězci používá různé systémy řízení dopravy (TMS). Pro někoho je TMS i jeho telefon či sdílený excelovský soubor. Používání systému, který neumí jen spravovat, ale také propojovat a poskytovat užitečné analýzy, však může zjednodušit vaše pracovní postupy.

Platforma Logsteo stojí na pevných základech.Nemění svým uživatelům jejich návyky, ale dává jim prostor pro to být efektivnější, informovanější a zároveň v lepším kontaktu se svými dopravcia zákazníky.

Díky centralizaci vaší dopravy do jednoho systému, který umí informace sdílet s vašimi partnery, máte všechna důležitá data pohromadě. Dokážete s nimi pracovat, predikovat a zlepšovat své procesy. Vaši dopravci se dokonce mohou napojit na naše API a komunikace tak může probíhat automaticky, bez časových prodlev, či chyb.

Objednávejte, plánujte a mnoho více

Logsteo umožňuje napojení na vaše ERP, a tak objednávat přepravu zvládnete opravdu na kliknutí myši.

Můžete také sdílet informace se svým týmem."Víte tak, kdo na čem pracuje, jaký je stav a co je potřeba udělat v případě záskoku za kolegu."

Objednáte přepravu, ale co sklad?

Všichni to známe. Skladníci se ptají, kde je auto na nakládku, které tu už hodinu mělo být. S Logsteo žádný problém. V případě zpoždění můžete vy nebo i sám dopravce jednoduše zažádat o jiné časové okno nakládky a váš sklad tak vždy ví, na čem je.

Odesílatelé, dopravci a 3PL jsou tím, co udržuje naši ekonomiku v chodu, a je klíčové, aby nadbytek nadbytečných nebo neefektivních nástrojů nestál v cestě poskytování špičkových služeb.

Máte zájem o naše řešení? Zaregistrujte si 30 min DEMO.