Náš software

Logsteo je moderní software, který vychází z mnoha let zkušeností z běžného provozu. Umožňuje vám si zorganizovat vaši dopravu. Jednoduše, digitálně a s kýmkoli potřebujete pracovat.

Poptává.

Zvyšuje vaši schopnost objednat přepravy rychleji a lépe u vašich dopravních partnerů.


Konkurenční prostředí a volná výměna zboží a služeb snižuje ceny a zlepšuje kvalitu, všichni to známe. Logsteo funguje jako platforma pro přepravce i dopravce, dává dohromady informace o trasách a cenách, a pro vás vždycky vysoutěží tu nejlepší nabídku.

Online výběrová řízení

Rychle najde nejvýhodnější nabídku

Dokumentuje.

Automaticky dokumentuje vše, co
se na cestě i ve skladu stane.
 

Pořádek dělá přátele. A Logsteo je dokonalá uklízečka vašich záznamů a dokumentace. Naše aplikace automaticky zaznamenává vše, co se stane, od naložení zboží, přes zácpu na cestě po konečnou vykládku.
 

Celá firma i dopravce mají stejné informace
Jednoduše vykazuje

Zefektivňuje.

Centralizuje informace napříč celou firmou.
Od vedení až k řidičům a dodavatelům.
 

V dopravě se člověk nevyhnutelně dostane do chaotických okamžiků. Díky Logsteu je ale zvládnete beze stresu. Centralizujeme informace od přepravců a dopravců, což vám umožní porovnávat svoje fungování s různými modely a najde vám společnou řeč s dopravci.

Máte dopravu pod kontrolou

GPS Tracking

Reportuje.

Tvoří detailní a průběžný reporting.

 

Na základě všech informací, které sbíráme, pak můžeme vytvořit podrobnou zprávu o každé cestě, řidičích i zboží. Skvělý nástroj na reporting vám vrátí kontrolu nad zakázkami a jejich skutečnými náklady.

Lehce přístupná data
Nic vás nepřekvapí

Projděte si naši cenovou nabídku