Pro dopravce

Získejte více zakázek a budujte lepší vztahy s vašimi zákazníky. Logsteo je internetový nástroj pro správu přeprav za který nic neplatíte. Je pro vás zdarma, včetně aplikací pro řidiče. Náš software je jednoduchý na ovládání a srozumitelný pro všechny. K používání Logsteo vás musí přizvat váš zákazník.

Co Vám Logsteo může nabídnout

Zakázky na dosah ruky

Získejte více přeprav od vašich zákazníků. V Logsteo máte přehled o všech volných přepravách vašich zákazníků. Nemusíte čekat jestli vám zákazník zavolá. Logsteo je ideální internetová platforma, která dává dohromady informace o trasách, cenách a drží všechny informace o přepravách na jednom místě.

Co to znamená pro vás
 

Kliknutí myši a jedete pro náklad. Takhle jednoduché to může být. Budete se moc soustředit na samotnou práci a ne na papírování. Všechny data o přepravě dodá zákazníkovi Logsteo.

Centralizuje informace napříč dodavatelským řetězcem

V dopravě se člověk nevyhnutelně dostane do chaotických okamžiků. Díky Logsteu je ale zvládnete beze stresu. Centralizujeme informace od přepravců a dopravců, což vám umožní porovnávat svoje fungování s různými modely a najde vám společnou řeč.

Co to znamená pro vás
 

Logsteo znamená konec hádek a nedorozumění mezi smluvními stranami, protože všem nabízí stejné informace a statistiky.

Automaticky dokumentuje vše, co se na cestě i ve skladu stane

Pořádek dělá přátele. A Logsteo je dokonalá uklízečka vašich záznamů a dokumentace. Naše aplikace automaticky zaznamenává vše, co se stane, od naložení zboží, přes zácpu na cestě po konečnou vykládku.

Co to znamená pro vás
 

Komplexní dokumentace jednoduše znamená, že není o čem se hádat. Logsteo schraňuje každou účtenku, trasu a záznam o zboží. Vytváří tak prostředí, ve kterém je ve všem pořádek a dopravci i přepravci se shodnou na jedné pravdě.

Tvoří detailní a průběžný reporting.
 

Na základě všech informací, které sbíráme, pak můžeme vytvořit podrobnou zprávu o každé cestě, řidičích i zboží. Skvělý nástroj na reporting vrací kontrolu nad spotřebovaným palivem, platy, zakázkami a výkazy.

Co to znamená pro vás
 

Snadnou evidenci zakázek, nákladů na jejich uskutečnění
a výkazy na jedno kliknutí.

Jak funguje spolupráce

Logsteo pro vás znamená jednoduchou cestu k novým zakázkám, ale nástroj na jejich rychlou a efektivní správu. V mobilní aplikaci si na své přijdou řidiči kvůli trasování i dispečeři při organizaci trasy.
Stáhnete ji zde:

Stáhnete ji zde: